אודות BIMM

הסוד להצלחה הוא לא סוד !
אם אתם רוצים להצליח בתעשיית המוזיקה, אתם צריכים להתחבר אלינו. בואו ללמוד ב-BIMM ואנו נחבר אתכם "to a Life in Music’‘.
BIMM גאה להיות בית ספר המקושר בצורה הטובה ביותר לתעשייה, עם למעלה מ-6,000 סטודנטים שנהנים, כחלק מרשת הקמפוסים המתואמת שלנו, מגישה למגוון רחב של הזדמנויות מדהימות. בבית הספר שלנו 8 קמפוסים בשבע בירות המוזיקה העולמיות: לונדון, מנצסטר, ברייטון, בריסטול, ברמינגהאם, דבלין, המבורג וברלין.
למעבר ישיר למסלולי הלימוד ב Bimm
בית ספר מציע מגוון רחב של קורסים להשכלה גבוהה וקורסים מתקדמים בתחום המוזיקה, לרבות תארים ראשונים BA דיפלומות/תעודות ארציות מוכרות, תעודות הוראה לבעלי תואר ראשון וכן אפשרויות ללימודים חלקיים או מלאים. הקורסים שאנו מציעים הם מקצועיים מאוד ומותאמים לעולם האמיתי וכוללים קורסים כמו לימודי גיטרה, בס, תופים, קלידים, שירה, כתיבת שירים, הפקת מוזיקה, עיתונות מוזיקה, לימודי עסקי מוזיקה וניהול והפקת אירועי מוזיקה.
BIMM גם מציע הזדמנויות להשמה בעבודה ובהתמחויות – יותר מכל מכללת מוזיקה אחרת. אבל ייתכן והיתרון הגדול ביותר שלנו הוא העובדה שהסטודנטים של BIMM מפיקים תועלת מהקשר ומהחיבור עם רשת הבוגרים הגדולה ביותר בתעשייה, הכוללת למעלה מ-1,500 חברים המעניקים השראה, ליווי (מנטורינג) וקשר לתעשייה.
בוגרי BIMM זכו בפרסי BRIT, Ivor Novello MOBO, ,הפיקו אינספור אלבומים שכיכבו ברשימת עשרת האלבומים המובילים של בריטניה וכן הוציאו למעלה מ-30 סינגלים שכיכבו ברשימת 30 הלהיטים המובילים בבריטניה; בין הבוגרים ניתן למצוא את James Bay, The Kooks, Izzy Bizu, Ed Drewitt (Songwriter -One Direction, Olly Murs, Little Mix), Jordan Whitmore (A&R Atlantic Records) and Natasha Bent (Coda Music Agency – Take That, Disclosure, The Prodigy, Jess Glynne, Bastille, Ellie Goulding and Imagine Dragons).
כ-77% מבוגרי BIMM מתפרנסים מתעשיית המוזיקה תוך ששה חודשים מסיום הלימודים.
עבודה עם הטובים ביותר
אחת הדרכים הטובות ביותר להיכנס לתעשיית המוזיקה הוא באמצעות למידה מבוססת עבודה. רשת הקשרים והשותפים שלנו בתעשייה מאפשרת לנו לסייע לכם למצוא מקומות עבודה או להתקבל להתמחויות ולמשרות ראשונות באחדים מהשמות הגדולים בתחום המוזיקה, כמוSony Music, EMI, Universal Music, Warner Music UK, Target Live, Festival Republic, Bestival , XL Recordings, Wichita, Ninja Tune, ie : music, Big Life Management, Quite Great PR, Space Promotions ו-Duff Press .
כיצד אנחנו ב-BIMM מסייעים לכם להשיג את כל זה?
פיתחנו עבורכם מערכי הדרכה אישיים המיועדים לסייע להתפתחות שלכם ולדון עמכם על הכיוון שתרצו להתקדם בו בקריירה שלכם. כמו כן תוכלו להיפגש באופן אישי, אחד על אחד, עם היועצים שלנו שישמחו לסייע לכם לכתוב את קורות החיים שלכם, לגבש יחד תכניות פעולה לקידום הקריירה שלכם, ולסייע לכם להשיג את המטרות שלכם על ידי מציאת התמחויות ומקומות עבודה מתאימים.

33b1c9e