תאור כללי

תואר ראשון בניהול אירועים

מיקום: קלן
משך הלימודים:
7 סמסטרים, מתוכם סמסטר 1 בחו"ל.
שפת לימוד:
אנגלית

מסלול זה הינו מהטובים והמתקדמים בעולם ומיועד לאלה השואפים להיות בטופ העולמי בתחום זה.

חוויה לכל החושים – זהו כוחם הגדול של אירועים ומופעים חיים. זה יכול להיות הופעה באולם של ליידי גאגא מול עשרות אלפי מעריצים, פתיחת פסטיבל ברלין עם כוכבים כמו ג'ורג 'קלוני על השטיח האדום, פסטיבל סטריט לייף עם אוכל מכל רחבי העולם וכן מופעים באוויר הפתוח.

הקסם של אירועים גדולים הוא אינסופי ותמיד נתן השראה לאנשים בכל רחבי העולם. לא במקרה זירות האירועים הגדולות ממשיכות להיבנות גם היום בסגנון האירועים בקולוסיאום הרומי או האמפיתיאטרון היווני. במקומות אלה התרחשו האירועים הגדולים שעשו היסטוריה, אירחו את העם ושירתו מטרות פוליטיות. גם בימינו לאירועים יש אפקט משיכה בלתי רגיל. מושגים חדשים ורעיונות שיווקיים מתפתחים ללא הרף בענף האירועים כגון פורמטים חדשים והשפעה של מדיה חברתית. אירועים וירטואליים עלולים להתגבר בשנים הקרובות והמציאות המדומה כבר פותחת בפני מבקרים גילוי של עולמות חדשים ומרתקים באמצעות משקפי תלת מימד.

כמנהל/ת אירועים, אירועים מכל הסוגים הם המקצוע שלך והתשוקה שלך. זו קריירה רבת פנים עבור הוגים יצירתיים עם חזון. מטרת האירוע יכולה להיות לבדר, לתת מוטיבציה, להרשים, לתת השארה ולקרב בין אנשים. אחת לשנתיים, הביאנלה בוונציה, למשל, מציעה לסצנת האמנות הזדמנות לאינטראקציה והשראה, שלא לדבר על ההזדמנות ליצור קשרים בינלאומיים יקרי ערך. עבור כל עיר, פסטיבל מוזיקה או קיץ הוא דרך יעילה להגביר את האטרקטיביות של האזור.

שוק העבודה למנהלי אירועים הוא רחב כמו ספקטרום האירועים. כמומחה בניהול אירועים תשלוט בעיצוב מקצועי, תכנון, קידום, יישום וניתוח של אירועים מכל הסוגים והגדלים. תוכלו להבין כיצד לעורר רגשות, להעביר לצופים צמרמורת ולוודא שאירוע ישתלם כלכלית ויעמוד בהבטחתו. בחר קורס זה אם מחיאות כפיים מניעות אותך יותר מתוצאות.
בהתבסס על ידע תיאורטי ושיטתי בכלכלה, פוליטיקה ומשפט, תוכלו ללמוד לנהל מיני אירועים שונים. זה כולל תיאוריות, מודלים, שיטות ומושגים של ניהול אירועים ועיצוב מקצועי ויישום של האירועים בשטח. בנוסף, ישנם שיעורים בפסיכולוגיה תקשורתית ופרסומית, בקרה ומסגרת החוקית של האירועים. שיתוף הפעולה עם סוכנויות, מארגנים, קבלנים ואמנים הוא גם חלק מתכני הקורס.
טכנולוגיית אירועים ושיווק אירועים התפתחו במידה ניכרת בעקבות העידן הדיגיטלי החדש. תוכלו גם להיות מומחים בתחום תאורה דיגיטלית והנדסת סאונד, שיווק, יחסי ציבור ואירועים, כולל מדיה מקוונת וחברתית.
בנוסף לכישורים המקצועיים הנרכשים שלך, תוכלו להתאמן בקבוצות פרויקטים וכאשר תציג את תוצאות העבודה שלך, תפתח את האיכויות האישיות שלך כמו רוח צוות, מוטיבציה עצמית וביטחון עצמי וכן רטוריקה.
בין היתר, תכנית הלימודים כוללת:
יסודות ניהול אירועים
ניהול חווית לקוח
אירועים חיים
עסק דיגיטלי
ניהול אומנים ושיווק מוסיקה
נושאים מיוחדים בניהול אירועים

במהלך הלימודים רכשת את הידע ומומחיות לקריירה מצליחה בעסקי האירועים. לא רק תהיה איש מקצוע לתכנון ויישום מלא של אירועים, אלא גם תכיר את הכספים, יחסי הציבור, חסויות, שיווק וזכויות שידור. בנוסף, יהיה לך ידע מפורט בתעשיית המוסיקה, האמנות, הקונגרסים והאירועים. זה יכין אותך מצוין לקריירה המגוונת שלך.
באוניברסיטה שלנו אתה לומד בצורה מציאותית ומכוונת לתרגול. הפרופסורים שלנו, המלווים אותך לאורך כל התואר הראשון בניהול אירועים, תורמים את ניסיונם המעשי והאישי כבר מההתחלה.
במהלך הלימודים תעבוד על משימות אמיתיות עם השותפים החיצוניים שלנו במסגרת פרויקטים מעשיים רבים. תוכלו לעבוד יחד עם סטודנטים מתחומים קשורים כמו מדיה, עיתונות, עיצוב או קולנוע. גולת הכותרת של פרויקט היא הצגתו בפני הלקוח. זה מאפשר לך לצבור ניסיון יקר בכל סמסטר וליצור קשרים לקריירה החדשה שלך.

סיכויי קריירה לאחר סיום הלימודים

אם תחליט ללמוד ניהול אירועים, הדלתות פתוחות בפניך גם בפריסה ארצית וגם בינלאומית. החליטו בעצמכם האם עבודה במחלקת שיווק או אירועים של חברה גדולה מתאימה לכם יותר, האם אתם רוצים להצטרף לסוכנות אירועים או לבחור תפקיד עם מארגן אירועים, למשל. בתחום המוסיקה או ירידי הסחר. אתה יכול גם להשתמש במומחיות שלך כסוכן של אמן או להקה. או שאתה מחליט לעבוד במגזר הציבורי והתרבותי, למשל בפסטיבל אופרה, תיאטרון, מחזמר או פסטיבל ג'אז עירוני.

תפקידים עם סיום הלימודים
מנהל/ת אירועים ותערוכות
מנהל/ת שיווק וחסות
יזם/מית סטארט-אפ
מתכנן/נת אסטרטגי לאירועים
מנהל/ת שיווק
מנהל/ת אמן

תנאי קבלה

תעודת בגרות, מבחן בינלאומי באנגלית וראיון אישי במרכז המידע בישראל 03-6525560.

לעמוד בית הספר