תאור כללי

לונדון-מילאנו-פריז אופציה ל*פירנצה או *מיאמי.
קורס קיץ ייחודי ומדהים בארבעת בירות האופנה החשובות כיום בעולם: לונדון, מילאנו, פריז, מיאמי/פירנצה.
חווית לימודים הבינלאומית והתרבותית נותנת הצצה אל העולם היצירתי והעסקי של תעשיית האופנה ותוכל לענות על השאלה מה ללמוד בעתיד ובאיזה תחום בעולם האופנה.
הקורס מאפשר חשיפה אל השונות התרבותית וההיסטורית של כל אחת מארבעת בירות אופנה אלה, מזמן היכרות עם מגוון התהליכים הייחודיים לכל עיר ועיר הקשורים להיסטוריה והתרבות ממנה צמחה ובכל שבוע במסלול יחשפו הסטודנטים לצד אחר של עולם מדהים זה. הסטודנטים מקבלים אפשרות לקדם פרויקט ולפתח אותו מתוך נושא ייחודי וכן לקבל טעימה מתצוגות אופנה ותערוכות המתקיימות ומאפשרות כניסה לקהל הרחב.

תוכנית הלימודים

שבוע עיצוב אופנה(the capsule collection) לונדון, עיר של שוני בתרבויות וסטייל. לונדון היא מקור להשראה, התנסויות ויצירת טרנדים בהשראת העיר המיוחדת הזו ניתן לצפות במפגש מרתק בין אופנה לאומנות המודרנית ולצפות בחדשנות בתחום הטעם והסטייל.
הסטודנטים יציגו את המחקר העיצובי והקראטיבי, יציירו מיני קולקציה של רעיונות, יפתחו השראה וינתחו טרנדים הקיימים כיום.

שבוע סטיילינג(image creation)
סטייל הוא סימן ההיכרות של איטליה.
מילאנו, בירת האופנה העכשווית, הנחשבת לאחת מתעשיות האופנה הגדולות בעולם, מעוז הסטיילינג וצילום האופנה, ממנה יוצאים קמפייני עולם האופנה החשובים ביותר. בשל הקשר ההדוק בין מרנגוני ל SHOWROOMS - הסטודנטים יזכו לבחור מותג איטלקי ולבצע ניתוח של הסטייל והטרנדים שיביאו להכנה של הפקת צילום אופנה, יבחרו ויתאימו את הסטיילינג לצילומים ויתכן ואף יבצעו צילום של הפקות אופנה.

שבוע מנהל עסקים באופנה(new business venture)
בפריז נולדה האופנה. ניתן למצוא בה כמות רבה של מותגי יוקרה המובילים את עולם האופנה מזה שנים רבות.
הסטודנטים ילמדו שיווק ויטעמו מעולם האופנה העיסקי על בסיס פרויקט מעורר השראה.
בשבוע זה הסטודנטים יעברו סמינרים בתחום שיווק אופנה עכשווית ויתנסו בבניית תוכנית עיסקית להשקת קו חדש של מותג על בסיס מחקרי שוק. פריז משלבת שיק עם נוסחה מנצחת של איכות ועיצוב שנמשך עוד מהיסטוריה של אופנת העילית שלה. חוקי האופנה נוצרו כאן בעקבות הערכה והבנה של יוקרה ומסורת.

*(הרחבה אופציונלית)או פירנצה או מיאמי.

תנאי קבלה

ראיון במרכז המידע בישראל, אין צורך בידע מוקדם. לפרטים נוספים 03-6525560.

לעמוד בית הספר