תאור כללי

לימודי מוזיקה מודרנית מסחרית בגיטרה, בס, תופים ושירה-4 שנים

"מתשוקה למוזיקה לקריירה מוזיקלית".

אם אתם מוזיקאים שרוצים תואר אקדמי אבל גם להגשים את הפוטנציאל היצירתי והמסחרי שלכם, התואר הראשון שלנו במוזיקה מודרנית מסחרית הוא הבחירה הנכונה עבורכם – בחירה שתסייע לכם להפוך את התשוקה שלכם לקריירה מצליחה במוזיקה .

תכנית הלימודים הארבע שנתית כוללת גישה ניהולית המחייבת הגשת פרויקטים בתאריכי יעד מוגדרים. גישה זו נועדה לפתח את כישורי הביצוע שלכם ובאותו זמן גם לקדם את מטרות הקריירה שלכם.
ב-BIMM אנו מבינים כי המפתח להצלחה שלכם כמוזיקאים גדולים הוא ביצוע חי בפני קהל, ולכן, כדי לסייע לכם להתפתח מבחינה מקצועית ולמצוא את הנישה שלכם כמבצעים, תבלו אצלנו הרבה על הבמה. כדי להשחיז את הכישורים שלכם תלמדו גם תיאוריה מוזיקלית, סגנונות ושיטות ביצוע (טכניקות) של מגוון רחב של ז'אנרים – מפופ ופאנק ועד לפולק ופאנק.

הלימודים לתואר מהווים אתגר אקדמי ומוזיקלי והם יעניקו לכם את האיזון המושלם בין כישורים טכניים ומעשיים לבין תיאוריה וניתוח. בנוסף לכך גם תהיו חלק מקהילה יצירתית של כותבים, מבצעים ואנשי מקצוע מוכשרים מתעשיית המוזיקה שתוכלו להתחבר אליהם ולשתף איתם פעולה כדי לסייע לכישרון שלכם לפרוץ החוצה. תכנית הלימודים כוללת מגוון קורסי בחירה (כמו ביצוע מוזיקלי לפי הקשר (Performance in Context) , מיומנויות ביצוע ללא הכנה מראש (Session Skills), כתיבת שירים מסחרית, לימודי עסקי מוזיקה והתנסות בהוראת מוזיקה, שיאפשרו לכם לבנות את לימודי התואר שלכם בהתאם למטרות וליעדים האישיים שלכם.

כיתות אמן ייחודיות שאנו מארחים ב-BIMM, בהשתתפות מבצעים ומוזיקאים מהטובים בעולם, יאפשרו לכם להתפתח כמוזיקאים, כמלחינים וכמבצעים, אבל גם יעניקו לכם השראה כמעריצים. כמו כן תוכלו להשתתף במבחני קבלה (אודישנים) לאלבום של BIMM ולמופעים תקופתיים של BIMM.
גולת הכותרת של הלימודים היא הגשת פרויקט מקצועי שנועד לבטא את כישורי המחקר האקדמיים שלמדתם, לתת לכם הזדמנות לפתח פרויקט הופעה חיה בתעשייה לפי בחירתכם, ולהעניק לכם יתרון במקום העבודה שלכם לאחר קבלת התואר.

אז אם אתם רוצים להצליח כמוזיקאים, צרו איתנו קשר ואנו נחבר אתכם לחיים בתחום המוזיקה.
תהליך ההתקדמות
בוגרי התואר יכולים להתקדם ישירות לתעסוקה בתעשיית המוזיקה בתפקידים כמו סולנים, חברי להקה, מוזיקאים להפקות, זמרי ליווי או כותבי שירים, או להמשיך את לימודיהם לתארים מתקדמים בלימודי המשך ובלימודים גבוהים בקמפוס BIMM בברייטון.

תוכנית הלימודים

* סגנונות 1
* טכניקות 1
* עסקי מוזיקה וכישורי למידה
* התפתחות אמן ויזמות
* סדנת קדם הפקה וביצוע בהופעה חיה 1
* תיאוריה ותווים מוזיקליים

* סגנונות 2
* טכניקות 2
* עסקי מוזיקה וכישורי למידה מעשיים
* ביצוע מוזיקלי לפי הקשר (Music in Context)
* סדנת קדם הפקה וביצוע בהופעה חיה 2
* תיאוריה מוזיקלית יישומית

* שיטות מחקר
* נקודות מבט (פרספקטיבות) תרבותיות
* נגינה מקצועית
* תיאוריה ותיווי (טרנסקריפציה)
בנוסף יבחרו הסטודנטים באחד מקורסי הבחירה הבאים:
* ביצוע מוזיקלי לפי הקשר (Performance in Context)
* ניהול להקה מקצועי
* הקלטה באולפן
* כותב השירים/המפיק
* הוצאה לאור של מוזיקה

* פרויקט מקצועי
* התפתחות אישית
* נקודות מבט (פרספקטיבות) אנליטיות
בנוסף יבחרו הסטודנטים באחד מקורסי הבחירה הבאים:
* ביצוע סולו
* ביצוע באנסמבל
* כתיבת שירים מסחרית
* לימודי עסקי המוזיקה
* התנסות בהוראת מוזיקה

תנאי קבלה

תעודת בגרות, אודישן, מבחן אנגלית, ראיון אישי במרכז המידע בישראל 03-6525560.

לעמוד בית הספר